AtomPark Loader

7D – 9D Sinema

7D-9D Sinema ile bakış açınızı değiştirmeye ne dersiniz?

Aksiyon ve eğlence için tasarlanan sinema filmleriyle hareketli hidrolik koltuk ile sizi adeta sinema içerisine alacaktır.

Ticari açıdan bu işi yapmak isteyen kişilere uygun olarak üretimi yapılan 7D-9D sinema sistemlerimiz ticari açıdan aradığınız tüm özellikleri barındırmaktır.

İzleyicilerin izlemekten keyif alacağı son derece gerçekçi sinema kalitesine sahip olan sinema sistemlerimiz hem eğlence merkezleri hem de bu işi ticari şekilde yapmak isteyen kişiler tarafından oldukça talep görmektedir.

Her zaman söylediğimiz gibi biz sıradan bir eğlence merkezinin aksine içerisinde birbirinden özel ve eğlence ekipmanları üretimi yapan profesyonel bir eğlence merkezi olmaktayız.

Özellikle 9D-Vr sistemleri konusunda profesyonel bir üretim seviyesine sahip üretici bünyemiz ile deneyimli ekibimiz sayesinde sizlerin aradığı vr sistemini güvenle sunmaktayız.

9D-Vr cinema sistemlerimiz, hem müşteriler hem de değerli izleyiciler tarafından oldukça ilgi gören yenilikçi bir sinema sistemi olmaktadır.

Sinema sistemleri konusunda oldukça dayanıklı malzemeler ve kaliteli ekipmanlar ile yapılmakta olan gerçekçi sinema sistemleri üretimi yapmaktayız.

15 yıllık deneyimizle sizlere sunduğumuz sinema sistemleri tam da aradığınız şekilde ve aradığınız ekipmanlara sahip olarak sizlere sunulmaktadır.

Hidrolik koltuk sistemi, seyircilerin sinema içerisine girmesini sağlayan hareketli sisteme sahip olmasıyla birlikte film ile birlikte ilerleyen bir teknolojik yapısı bulunmaktadır.

Gerçekçi ve kaliteli sinema sistemlerimiz çoğu avm ve eğlence merkezi tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Sinema sistemlerimiz, aksiyon, macera ve eğlence içerikli sinema filmlerini hidrolik koltuk sistemi ve 9d-vr sinema sistemlerimizle seyircilere sunulmak üzere üretilmektedir.

Seyircilerin gerçekçi bir şekilde izlemesi için özel olarak tasarlanan 7D sinema ve 9D-Vr sinema sistemlerimiz üretimi ve satışı atom park tarafından güvenle yapılmaktadır.

*1.Sınıf Malzeme ürün kullanarak yapılan Eğlence Ekipmanımızda profesyonellik ön plandadır.

*Ürünümüz %100 yerli sermaye ve Avrupa Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

*Makinelerimizin Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, '' Atom Park '' tarafından sağlanmaktadır.

*Yerinde keşif yaparak istediğiniz alana Atom Park sayesinde projelendirme yapabilirsiniz.

Referanslarımız
Bizi tercih eden tüm değerli partnerlerimiz ve müşterilerimiz ile 2019 yılında'da yıldızımız parlıyor...
  • Opet
  • LG
  • Kanal D
  • İş Bankası
  • Garanti
  • Eczacıbaşı
  • Coca Cola
  • Arçelik
  • Akbank
Sizi Aramamızı İster Misiniz ?
Lütfen Talep Bırakın. Size En Kısa Sürede Ulaşalım.
Bize Ulaşın