AtomPark Loader
9D-VR
9D-VR

9D-Vr sanal gerçeklik sinema sistemleri, sayesinde birebir gerçekçi bir film izleme keyfine tanık etmekle birlilkte izlediğiniz filmi son derece gerçekçi şekilde yaşayacaksınız.

2 kişinin aynı anda binebildiği bir ürün sistemine sahip olan 9D Vr sinema sistemleri sayesinde gerçekçi ses sistemi, gerçekçi koltuk sistemi ve gerçekçi gözlükler ile son derece gerçekçi bir sinema keyfi yaşama zamanı.

Gerçekçi koltuk sayesinde, müşteriler film ile birlikte hareket edecekler ve bu keyfi son derece gerçekçi şekilde yaşayacaklar.

İçindeki filmler ana bilgisayara bağlı olan operatör tarafından açılır ve müşterilere uygun kaliteli bir film hizmeti sunulur.

Özellikle ticari açıdan bu hizmete girmeye düşünenlere uygun olarak ürettiğimiz 9D-Vr sinema sistemlerimiz çoğu kişi ve kuruluş tarafından ilgi odağı olmaktadır.

Kabin içi ses sistemi sayesinde bu gerçekçi ortamı son derece kaliteli şekilde yaşayacağınız gibi istediğiniz zaman filmi durdurabilme özelliğine de sahip olabileceksiniz.

Vr gözlüğü son derece kaliteli ve muazzam orijinalliğe sahip olan 9D Vr sinema sistemlerimiz müşterilerimizin keyifle ve heyecanla izlediği birbirinden özel filme sahip olmaktadır.

İstediğiniz zaman film yükleyebileceğiniz teknolojik bir yapıya sahip olan 9D Vr sinema sistemlerimiz oldukça kaliteli bilgisayar yapısına da sahip olmaktadır.

Bu işin ticari olarak yapmak isteyen kişilere uygun olarak bir üretim şekli gösterdiğimiz gibi bir çok eğlence merkezi ve avm tarafından tercih gören 9d vr hizmetine sahip olmaktayız.

Son zamanlarda büyük bir yatırım gözüyle bakılan bir sistem olan 9D-Vr sinema sistemleri çoğu ticari kuruluş tarafından özenle seçilmektedir.

Üretimini ve satışını güvenle yapmakta olduğumuz 9D Vr sinema sistemleri deneyimli üretici kadrosu ile üretilmektedir.

Canlı görüntü, canlı ses ve kaliteli hareket sistemi sayesinde sizlere tamamen canlı bir sanal ortam hizmeti sunan 9D Vr sinema sistemlerimiz sayesinde aradığınız virtual reality özelliği ile tanışacaksınız.

9D-Vr sistemlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

*1.Sınıf Malzeme ürün kullanarak yapılan Eğlence Ekipmanımızda profesyonellik ön plandadır.

*Ürünümüz %100 yerli sermaye ve Avrupa Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

*Makinelerimizin Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, '' Atom Park '' tarafından sağlanmaktadır.

*Yerinde keşif yaparak istediğiniz alana Atom Park sayesinde projelendirme yapabilirsiniz.

Referanslarımız
Bizi tercih eden tüm değerli partnerlerimiz ve müşterilerimiz ile 2019 yılında'da yıldızımız parlıyor...
  • Opet
  • LG
  • Kanal D
  • İş Bankası
  • Garanti
  • Eczacıbaşı
  • Coca Cola
  • Arçelik
  • Akbank
Bize Ulaşın